Title Image

CENNIK

Zakres usług

W ramach naszej działalności zajmujemy się pielęgnacją i odmładzaniem twarzy, modelowaniem ciała, odchudzaniem, laseroterapią, wykonywaniem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, masażami wraz z pakietami SPA, a także świadczeniem usług pielęgnacji dłoni i stóp oraz fryzjerskich. Poniższy cennik zabiegów z kosmetologii, medycyny estetycznej i pozostałych świadczeń został podzielony na wyżej wymienione kategorie, aby ułatwić Ci odszukanie właściwej usługi i lepsze poznanie naszej oferty.

W przypadku niektórych z wymienionych tu pozycji konieczne będzie stosowanie się do określonych zasad postępowania przed ich przeprowadzeniem.

Ceny niektórych pozycji mogą różnić się między sobą w zależności od wybrania danego pakietu lub obszarów poddanych zabiegowi.

Płatność

W naszych gabinetach płatność za wykonane świadczenia można uiścić za pomocą gotówki, karty płatniczej lub skorzystać z systemu Mediraty, który pozwoli na wygodne rozłożenie płatności w systemie ratalnym. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z rejestracją pod numerami telefonów podanymi w zakładce „Kontakt” lub poprzez umieszczony tam formularz.

PIELĘGNACJA TWARZY

STYLEYE LIFTING OKA 3D

PIELĘGNACJA CIAŁA

MEDYCYNA ESTETYCZNA

DEPILACJA LASER LIGHT SHEER® - CIAŁO

LASER CO2 USUWANIE PIEPRZYKÓW, WŁÓKNIAKÓW, ZNAMION

MODELOWANIE I POWIĘKSZANIE UST

PAKIETY ZABIEGÓW SPA

USŁUGI DODATKOWE

LIFTING I LAMINACJA RZĘS

PIELĘGNACJA DŁONI I STÓP

USŁUGI FRYZJESKIE