Title Image

DERMAOXY INFUZJA TLENOWA TEST

Home  /  DERMAOXY INFUZJA TLENOWA TEST
Step 1

DERMAOXY INFUZJA TLENOWA

Zabieg infuzji tlenowej DermaOXY to synergiczne połączenie dwóch technologii: wtłaczania preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu oraz terapii hiperbarycznym tlenem. Jest to rewolucyjna metoda odmładzania skóry, nawilżania na poziomie komórkowym oraz redukcji zmarszczek opatentowana w Danii.
DermaOXY to jedyna Infuzja Tlenowa na całym świecie z certyfikacją FDA zarówno na urządzenie, jak i produkty, dzięki czemu gwarantuje wspaniałe i długotrwałe efekty.

Step 2

JAK DZIAŁA DERMAOXY?

Wprowadzanie za pomocą tlenu skoncentrowanych substancji aktywnych:
Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością. Zabieg jest bezinwazyjną alternatywą dla botoxu, pozwala na wypełnienie drobnych zmarszczek, głębokie nawilżenie skóry, wygładzenie okolic oczu i ust oraz poprawę konturów twarzy.
Terapia czystym tlenem:
Tlen transportowany jest do głębszych warstw skóry, poprawiając tym samym stan energetyczny komórek, intensyfikując przemianę materii oraz przyspieszając procesy regeneracji. Likwidacja deficytu tlenowego prowadzi do natychmiastowej poprawy funkcjonowania skóry ponieważ nowo powstałe, zdrowe komórki charakteryzują się wyższym potencjałem energetycznym.

EFEKTY

Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry, dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Zabieg jest bezinwazyjną, kosmetyczną i bezbolesną alternatywą dla BOTOXU. Spektakularne efekty osiągamy dzięki silnie skoncentrowanym składnikom aktywnym m.in usieciowany kwas hialuronowy, wyciąg z jadu węża (pseudobotox), peptydy, kolagen, antyoksydanty, witaminy i minerały oraz ekstrakty z alg. Efekt po 1 zabiegu utrzymuje się do miesiąca, natomiast po serii zabiegów nawet do pół roku.

a 1
Sight Terapy

Ut wisi enim ad minim veniam, quis laore est usus legentis in iis qui facit eorum nostrud

a 2
Eye Medication

Ut wisi enim ad minim veniam, quis laore est usus legentis in iis qui facit eorum nostrud

a 3
Blidness Test

Ut wisi enim ad minim veniam, quis laore est usus legentis in iis qui facit eorum nostrud

a 4
Lasik Surgery

Ut wisi enim ad minim veniam, quis laore est usus legentis in iis qui facit eorum nostrud

CO SIĘ ODCZUWA PODCZAS ZABIEGU?

Podczas zabiegu odczuwa się przyjemne chłodzenie oraz lekkie mrowienie. Klienci często określają uczucie bezpośrednio po zabiegu jako uczucie napompowanej, wypełnionej skóry.

JAK CZĘSTO WYKONUJE SIĘ ZABIEG?

Zabiegi mogą być wykonywane jednorazowo, jako idealne zabiegi bankietowe „przed wyjściem”, a także w serii jako kuracja i praca nad strukturą skóry. Seria 6 zabiegów powinna być wykonywana 1 raz w tygodniu.

JAKIE SĄ PRZECIWWSKAZANIA?

Zabieg DermaOXY jest zabiegiem bezinwazyjnym i bezbolesnym. Jedyne przeciwwskazanie dotyczy opryszki wirusowej.