Title Image

O NAS

Home  /  O NAS

Piękno to nasza Pasja

Instytut Derma to miejsce skupiające cztery warszawskie, najnowocześniejsze salony, w których kompleksowo zadbasz o twarz i ciało.

a 1
Instytut High Tech

Nasz Instytut jest obrazem najwyższej jakości urządzeń i aparatur uznawanych na całym świecie. Bazując na wieloletniej wiedzy i doświadczeniu staramy się łączyć tradycyjną pielęgnację z nowoczesnymi rozwiązaniami, w taki sposób aby osiągnąć najlepsze rezultaty. Naszym celem jest satysfakcja Klienta i uzyskanie spektakularnych efektów.

a 2
Wykwalifikowani Specjaliści

Wszyscy nasi współpracownicy to najbardziej wykwalifikowani specjaliści w swojej dziedzinie. Stale uczestniczą w wielu szkoleniach i angażują się w wiele tematycznych eventów, aby wciąż podnosić swoje kwalifikacje i doskonalić efekty zabiegowe. To prawdziwi pasjonaci piękna.

a 3
Najlepsze Marki

Instytuty Derma to gwarancja stosowania najnowszych technologii i trendów w kosmetologii, ale także najlepszych, światowych marek. Ściśle współpracujemy z amerykańską marką Dermalogica. Nasz zespół stale wprowadza nowinki z rynku profesjonalnego, abyśmy mogli świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

a 4
Zadowolenie Klienta

Naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja Klienta. Dbamy o to, aby na każdym etapie pielęgnacji przekazać rzetelną i sprawdzoną wiedzę. Indywidualnie podchodzimy do potrzeb Klienta, zaczynając naszą współpracę od profesjonalnej diagnozy skóry, a kończąc na odpowiedniej pielęgnacji domowej, która jest przedłużeniem profesjonalnych zabiegów.

Instytut Derma

To przede wszystkim najnowsze technologie, wyspecjalizowane urządzenia High Tech najlepszych światowych producentów sprzętu zarówno medycznego jak i kosmetycznego. Menu zabiegowe oferuje zabiegi zarówno z zakresu pielęgnacji twarzy jak i ciała. W zakresie kosmetyki pielęgnacyjnej ściśle współpracujemy z marką Dermalogica wyznając ich filozofię zdrowej skóry, holistycznego podejścia do każdego Klienta i także atmosfery ogromnego relaksu dla ciała i duszy.

a

Specjalistyczna Pielęgnacja Twarzy

Wszechstronne zabiegi na twarz, szyję, dekolt i okolicę oka wykonujemy po personalizowanych konsultacjach dbając o wybór najskuteczniejszej metody działania.

Skuteczne Zabiegi na Ciało

Zabiegi na ciało zwalczające jego niedoskonałości wykonujemy tworząc indywidualne programy zabiegowe, które uwzględniają dopasowane do potrzeb procedury.

Pomysł na Prezent dla Bliskiej Osoby

W naszych Instytutach możesz sprawić przyjemność Bliskiej Osobie obdarowując ją wyjątkowym Zaproszeniem na dowolnie wybrane usługi lub pakiety zabiegowe.

22
Gabinety Zabiegowe

Czekają na ciebie gabinety pielęgnacyjne na twarz, ciało, dłoni i stóp, dermatologii oraz gabinety fryzjerskie.

146
Różnorodnych Usług

Usługi obejmują holistyczną pielęgnację, a ich różnorodność pozwala na indywidualne dopasowane zabiegi.<br />

388
Produktów Pielęgnacyjnych

Profesjonalne produkty pielęgnacyjne do pielęgnacji gabinetowej oraz domowej wybrane przez specjalistów.

1280
Zadowolonych Klientów

Naszym największym sukcesem jest stale powiększająca się ilość zadowolonych Klientów. Dziękujemy za zaufanie.